DR Port Aged Tawny 50 years
DR Port Aged Tawny 50 years
0 Review | Review toevoegen
DR Porto 50 Years Old is een zeldzame, exclusieve blend onder het topmerk van Agri-Roncão. Vol en intens met tonen van hout, tabak en karamel. Eindeloos complex en weelderig.

Gewicht   

1,400 KG

Verzendkosten

€ 0,00

€ 249,00
Prijs per stuk

Voorraad : 2

Aantal: 
Naar winkelwagen
 

Heeft u een vraag over dit product?

Stel ons uw vraag

Na een zorgvuldige fortificatie heeft deze port decennialang in alle rust gerijpt op oude Franse eikenhouten vaten. Het resultaat is een meesterlijke blend onder het DR label met een gemiddelde leeftijd van een halve eeuw. Een monument in het glas.

Diep amber (alourada) met een verfijnde, karakteristieke groenachtige gloed. Qua geur een rijk en complex boeket van edel hout, tabak, karamel en walnoot, met een subtiele, frisse zuurgraad. De smaak is vol, intens en verrassend fris met een vleugje citrus. De afdronk is eindeloos lang, weelderig en verleidelijk.
Serveer deze DR Port licht gekoeld op 16-18°C. Hij is de perfecte compagnon voor luxe desserts met sinaasappel en noten, pure chocolade, een goede espresso of een exclusieve sigaar. Een absolute topwijn om de tijd voor te nemen.

DR staat voor absolute topkwaliteit uit de Douro: een zeldzame, exclusieve blend met een gemiddelde rijping van maar liefst 50 jaar. De kwaliteitswijnen en ports van DR danken hun unieke karakter aan de steile, zonovergoten hellingen op de rechteroever van de Douro. De traditionele rassen Touriga Nacional, Touriga Franca, Tinta Roriz en Tinta Barroca groeien hier op een arme leisteenbodem. Een uniek, beschermd microklimaat geeft de DR-wijnen hun ongekende diepgang. Handgeplukt, met passie gecultiveerd en vakkundig gevinifieerd door enoloog Luís Rodrigues.

Informatie

Wijnmaker
Luís Rodrigues
Wijngaard
Quinta da Levandeira do Roncão
Druiven
Touriga Nacional, Touriga Franca, Tinta Roriz, Tinta Barroca
Samenstelling
Meerdere oogstjaren (blend)
Rijping
Houtrijping klein volume
Duur rijping op vat
Langer
Gebotteld in
2024
Alcohol
20%
Restsuikers
174
Wijnzuren
6,24 gram per liter
Regio
Douro
Temperatuur
16-18

Sorteren op:

Review toevoegen

Geen reviews gevonden.

Stel een vraag over dit product

Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.

Jouw vraag is verzonden! Bedankt.

We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.

NIX18 NIET ROKEN -NIET DRINKEN

IM-PORT.nl biedt producten met alcohol aan. Wanneer u verder gaat verklaart u minimaal 18 jaar oud te zijn.